הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

אביזרי אמבטיה חמת • אביזרים לאמבטיה של חברת חמת

  קבוצת חמת ידועה בקו המוצרים האיכותיים שלה למטבחים, אמבטיות ושירותים. שמם של אביזרי האמבטיה של חמת הולך לפניהם. מוצרי החברה נראים נפלא, עמידים לאורך זמן ובעלי גימור מעולה. מוצרי חמת הם מוצרי "כחול לבן" לכל דבר ועניין, וממשיכים להיות מיוצרים כאן בישראל. אביזרי האמבטיה של חמת נמכרים על ידי ברון קרמיקה.

  סוגי האביזרים

  אביזרי אמבטיה הם לכאורה מוצרים בסיסיים, אך תהיה זו טעות לחשוב כי איכותם ועיצובם פחות חשובים משאר המוצרים הנמצאים באמבטיה. אביזרים לאמבטיה של חמת משלבים פשטות בשימוש מצד אחד, ומראה מתוחכם ומוקפד מצד שני. בחירה של מוצרים אלה יכולה להיות הדבר שישלים את החסר בעיצובו של חדר האמבטיה. ברון קרמיקה מחזיקה במלאי רבים ממגוון האביזרים הללו, ומציעה אותם ללקוחותיה.

  קולב מגבות

  קולב המגבות (פריט מספר 801471 בקטלוג שלנו) של חמת עשוי בגימור כרום, המקנה לו מראה כסוף ואיכותי. עיצובו מינימליסטי ומדגיש זוויות וקווים ישרים. איכות הבנייה של הקולב מאפשרת לו להיות מחובר היטב לקיר. קולבי המגבות של חמת זוכים לתקופת אחריות ממושכת של עשר שנים.

  מתלה מגבות

  ברון קרמיקה-אביזרי אמבטיה חמת מוצר נוסף ממגוון האביזרים לאמבטיה של חמת הוא מתלה המגבות שלה (פריט מס' 801640). המתלה, שמיועד עבור קירות גבס, מוצע ללקוחות בגימור כרום עם תקופת אחריות של עשור. מימדיו גדולים למדי (653 X 213 X 247 מילימטר) ומאפשרים תלייה או הנחה של מספר מגבות או פריטים אחרים.

  סבוניית חרס

  סבוניית החרס המשובחת של חברת חמת (שמספר הפריט שלה הוא 801873) בעלת עיצוב מעגלי אלגנטי, מאפשרת אחסון של מספר סבונים בעת הרחצה. צבע הסבוניה הוא לבן נייטרלי, והגימור שלה הוא בצבע כרום, שביחד מאפשרים לה להשתלב בעיצובו של כל חדר אמבטיה בצורה מיטבית. הסבוניה מקבלת תקופה אחריות גדולה במיוחד של עשור גם היא, בדומה ליתר אביזרי האמבטיה של חמת.

  אודות ברון קרמיקה

  חברת ברון קרמיקה בע"מ היא חברה ותיקה בתחום הקרמיקה והריצוף בישראל (אנו פעילים כבר יותר מ-20 שנים). אנחנו בחברת ברון קרמיקה שמים במקום הראשון את איכותו של המוצר, ומבטיחים כי כל פריט שאנו מוכרים יהיה מהאיכות הטובה ביותר. מסיבה זו, אנחנו מפיצים מורשים אזורית של החברות הרציניות והאיכותיות ביותר שפועלות בשוק, בין היתר "Mitrani", "חרסה" ו-Grohe AG"". אנחנו עובדים מול כל סוגי הלקוחות, עסקיים ופרטיים, וללא קשר לסוג הלקוח מעניקים שירותי ברמה הטובה ביותר

  אביזרי אמבטיה חמת
ברון קרמיקה פייסבוק
מבצעים לוהטים לחברי הפייסבוק שלנו

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? עשו לנו לייק ואנו נעדכן אתכם לפני כולם עם המבצעים החדשים שלנו..