הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

ארונות אמבטיה בבת ים

 • הארונות באמבטיה שלכם כבר מזמן לא נראים כמו שהיו כשנרכשו? בא לכם לשנות ולחדש את חדר האמבטיה ואתם רוצים להחליף גם את הארונות? עומדים בפני שיפוץ כללי של הבית ומתלבטים איך אתם רוצים שחדר האמבטיה ייראה? גרים באזור בת ים ומחפשים ארונות אמבטיה בבת ים כאלו שישמשו אתכם עוד שנים ארוכות ויהיו נוחים ויעילים ועם זאת נראים טוב? הנה כמה טיפים שיסייעו לכם במהלך החיפושים ויפתחו לכם את הראש בתחום כך שיהיה לכם יותר קל לקבל החלטה על איזה ארון ללכת ומה צריך לברר

  לפתור את בעיות האכסון!

  ארונות אמבטיה בבת ים כמו בשאר המקומות בארץ מגיעים בגדלים סטנדרטיים או בהזמנה אישית, עם מראה או בלי, תלויים או עומדים, עם כיור או בלי כיור ועוד. רגע לפני שאתם "קופצים" על ארון מסוים שנראה לכם הכי יפה מבחינה חיצונית ומתאים לחדר האמבטיה שלכם תעצרו ותחשבו – האם הוא באמת יפתור לכם את בעיית האחסון? האם מעתה והלאה הפריטים בחדר האמבטיה לא יסתובבו להם סתם כך? אם לא אז אל תתפתו לקנות! ארונות אמבטיה בבת ים כמו בכל מקום אחר נועדו קודם כל בשביל פתרונות אחסון, ואם הם גם נראים טוב – מצוין!

  עיצוב

  הפסקה הקודמת התייחסה לחשיבות הנוחות והפונקציונאליות כמו גם לפתרונות אחסון לפריטים שלנו בבית וספציפית בחדר האמבטיה, אך ארונות אמבטיה בבת ים צריכים להיות גם בעיצוב שנאהב ובשביל זה לא חייבים לפשוט את הרגל. ישנם היום ארונות בבת ים כמו בכל מקום אחר בעיצובים שונים, בצבעים שונים ועם עיטורים שונים ומחירם אינו גבוה בהרבה מהארונות הפשוטים. פשוט צריך לברר ולהשוות ובסופו של דבר להגיע להחלטה מה גם יתאים לשאר הפריטים בחדר וגם יהיה נוח מספיק.

  מראה או לא?

  ישנם ארונות מבטיה בבת ים כמו בכל מקום אחר בארץ עם מראה שמגיעה בילד אין וישנם כאלו שלא. ארונות כאלו עם מראה חיצונית עליהם או שהדלתות שלהן הן עם מראה יחסכו מקום רב בקיר מה שאפשר לתעל לארונות נוספים תלויים, או סתם להשאיר ריק. שווה לשקול את זה.

  ברון קרמיקה בע"מ

  חברת ברון קרמיקה בע"מ הינה החברה המובילה בישראל בכל הקשור לריהוט האמבטיה בכלל ושיווק והרכבת ארונות אמבטיה בבת ים ובאזורים רבים אחרים בארץ בפרט. שנים של ניסיון יחד עם שירות לקוחות מצוין הפכו אותה לחברה מספר 1 בישראל בתחום.

  ארונות אמבטיה בבת ים
ברון קרמיקה פייסבוק
מבצעים לוהטים לחברי הפייסבוק שלנו

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? עשו לנו לייק ואנו נעדכן אתכם לפני כולם עם המבצעים החדשים שלנו..