הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

כיורים בחולון

 • חשוב מאוד לבחור כיור נכון, בגלל שמדובר באחד הפריטים החשובים ביותר במטבח. בחירה לא נכונה של כיור, שאינו מתאים למטבח מבחינות שונות (פונקציונליות ועיצוב, לדוגמה), יכולה לפגוע בכל העבודה המפרכת שהשקעתם בשיפוץ המטבח בביתכם. מבחר הכיורים הזמינים ללקוחות הולך ועולה עם כל יום שעובר, וכיום ניתן לבחור מתוך מגוון אדיר של חומרים, צבעים ועיצובים. נסקור את סוגי הכיורים בחולון הזמינים בשוק, שנמכרים על ידי חברת ברון קרמיקה.

  אנו זמינים ללקוחות בחולון

  משרדינו ממקומים ברחוב סחרוב בראשון לציון, מרחק נסיעה קטן מבת ים, ולכן שכל לקוח תושב חולון שמעוניין לשוחח איתנו באופן אישי מוזמן להגיע למשרדנו. נדון עם הלקוח בכל רעיון, בקשה או הצעה שתועלה. המרחק הקצר מחולון נותן לנו את היכולת לספק כיורים בחולון בקלות יתרה. המרחק מאפשר לנו להגיב לדרישות הלקוח בצורה המהירה ביותר ולספק את המוצר ללא כל סיבוך.

  כיורי חרס

  כיורים עבור לקוחות בחולון שנעשו מחרס תמיד נחשבו למוצרים מעולים. אלה הכיורים הותיקים ביותר בשוק, הזכורים ללקוחות בכל הגילאים, וידועים בכך שהם נקיים, ומחירם צנוע. עם השנים נוספו לכיורים אלה שדרוגים טכנולוגיים, הבולט שבהם הוא ההתקנה השטוחה, בעזרתה הכיור ומשטח העבודה הסמוך לו נמצאים בגובה זהה ואין ביניהם רווחים. החברה הגדולה ביותר בתחום החרס בישראל היא חברת חרסה, שמייצרת מגוון כיורים.

  נירוסטה

  אפשרות נוספת לקניית כיורים בחולון פתוחה בפני הלקוח בישראל – כיור מנירוסטה. כיורים אלה עמידים למדי, בזכות עוביים הגדול. הם בעלי טקסטורה חלקה ומלוטשים עד לרמה הגבוה ביותר. כיורי נירוסטה לא יקרים מאוד (מחירם יושב בין כיורי חרס לבין כיורי סילגרניט). חסרון של כיורים אלה שיש לקחת בחשבון הוא העובדה כי נותרים עליהם כתמים.

  כיורי סיליגרניט ברון קרמיקה

  כיורים בחולון מוצרים אלו, המפותחים על ידי החברה הגרמנית בלנקו, עשויים מחומר חדשני בשם סיליגרניט (שילוב של סיליקון גרניט ואקריליק). כיורים אלה מתאפיינים בעמידותם משופרת – הם לא יכולים להישרט או להיות מוכתמים. כיורי סילגרניט בחולון הם בעלי טקסטורה לא לגמרי חלקה, והם קצת מחוספספים למגע. מחירם גבוה יחסית, בהשוואה לכיורי החרס והנירוסטה.

  קצת על ברון קרמיקה

  אנו בחברת ברון קרמיקה בע"מ מאמינים מעל הכל בחשיבות הרבה של איכות המוצר, וזה העקרון המנחה אותנט. אנו פעילים מול כל סוגי הלקוחות (פרטיים ועסקיים), ומציעים מגוון רחב של מוצרים מקטגוריות שונות. חברת ברון קרמיקה פעילה כבר זמן רב בישראל. אנו מפיצים מורשים אזוריים של מספר חברות מובילות בתעשייה מהארץ והעולם, ובהן "חמת", "חרסה" ו-"בלנקו"..-Grohe AG"". אנחנו עובדים מול כל הלקוחות, עסקיים ופרטיים, וללא קשר לסוג הלקוח אנו מעניקים שירותים ברמה הטובה ביותר, כדי שהלקוח יהיה מרוצה..."

  כיורים בחולון
ברון קרמיקה פייסבוק
מבצעים לוהטים לחברי הפייסבוק שלנו

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? עשו לנו לייק ואנו נעדכן אתכם לפני כולם עם המבצעים החדשים שלנו..