הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

כיורי חרסה

 • כיורים בכלל, ובעיקר כיורים של חברת חרסה, הם בין הפריטים הנחוצים ביותר בכל מטבח, ואי אפשר לחיות בלעדיהם. מבחר הכיורים הזמינים ללקוחות הולך ועולה בכל יום ויום, וכרגע ניתן לבחור מתוך מגוון ענקי של צבעים, חומרים ועיצובים. חברת ברון קרמיקה מוכרת בין היתר ללקוחותיה מבחר כיורים של חברת חרסה, העונים על דרישות שונות של הלקוח.

  חברת חרסה

  חברת חרסה היא חברה ישראלית (הנמצאת תחת בעלות קבוצת חמת), הנמצאת בחוד החנית העולמי ביצור כלים סניטריים וכיורים. כיורי חרסה מיוצרים במפעל בבאר שבע, היחיד בארץ העומד בתקן ISO9001 המחמיר. החברה מובילה בפיתוח מוצרים חדשניים, ורשומים על שמה מספר פטנטים המוכרים בעולם כולו.

  כיורים מסיליגרניט

  כיורי סיליגרניט, עשויים מחומר יחודי זה (זהו שילוב של סיליקון אקריליק וגרניט). כיורים אלה מתהדרים בעמידות משופרת, ואינם יכולים להיות מוכתמים או להישרט. כיורי סילגרניט הם בעלי מרקם עם מידה של חספוס. המחיר שלהם גבוה ביחס, והולם את מעמדם כמוצרים איכותיים במיוחד.

  כיורים מחרס

  כיורי החרס של חרסה הם מוצרים קלאסיים. מדובר בכיורים בין הותיקים בשוק, המוכרים לרוב ציבור הלקוחות. הם מאוד קלים לניקוי (וכתוצאה מכך בעלי מראה מבריק) ומחירם הצנוע הופך אותם לזמינים לכל החפץ בהם. כיורי חרסה משתמשים בהתקנה שטוחה, שיטה חדשנית שגורמת לכך שהכיור והמשטח הסמוך לו יהיו בגובה אחיד.

  ברון קרמיקה-כיורי חרסה מוצרים של חברת חרסה

  כיורי חרסה המוצעים על ידי ברון קרמיקה מגוונים. הכיורים אלה עמוקים (בעלי עומק של 60 סמ' ומעלה), ויכולים להיות מותקנים בכל מטבח. חברת חרסה דואגת לציבור שומר המצוות, ומציעה ללקוחות אלה כיור כפול, המאפשר הפרדה בין כלים בשריים וחלביים ושמירה על כשרות.

  נירוסטה

  כיורים מנירוסטה זמינים גם הם ללקוח בארץ. כיורים אלה עמידים, בגלל העובי שלהם. מרקמם חלק מאוד ורמת ליטושם גבוה. מחירם של כיורי נירוסטה משתנה, אך נמצא בתחום שבין כיורי חרס לכיורי סיליגרניט. חסרון של נירוסטה שיש לזכור הוא העובדה כי הם עלולים להיות מוכתמים עם הזמן.

  מעט על ברון קרמיקה

  חברת ברון קרמיקה בע"מ, הממוקמת בראשון לציון, עובדת כבר שנים רבות (עשרים שנה ויותר) בשוק הכיורים, הריצוף והקרמיקה. ברון היא מפיצה אזורית של מספר חברות חשובות בתעשייה מהארץ ומחו"ל, כולל "חרסה", "חמת" ו-"בלנקו". אנו דוגלים מעל הכל בשמירה על איכות המוצר, ורוצים כי כל המוצרים שלנו יהיו איכותיים ככל האפשר. העקרון המרכזי המנחה אותנו תמיד הוא חתירה להישגים וחדשנות. .-Grohe AG"". אנחנו עובדים מול כל הלקוחות, עסקיים ופרטיים, וללא קשר לסוג הלקוח אנו מעניקים שירותים ברמה הטובה ביותר, כדי שהלקוח יהיה מרוצה..."

  כיורי חרסה
ברון קרמיקה פייסבוק
מבצעים לוהטים לחברי הפייסבוק שלנו

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? עשו לנו לייק ואנו נעדכן אתכם לפני כולם עם המבצעים החדשים שלנו..