הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

מקלחונים זולים • מקלחונים זולים – האם זה כדאי?

  שוק המקלחונים התפתח מאוד בשנים האחרונות ואנו יכולים לראות יותר ויותר בצים שיש בהם מקלחונים מהם מקלחונים זולים ומהם מקלחונים יקרים יותר ומעוצבים יותר. בעבר, כל מה שהיינו צריכים זה מוט ועליו היינו מרכיבים את הווילון אך מאז שצצו המקלחונים בשוק הצרכנים הבינו את היתרונות הגלומים בהם הן מבחינת עיצוב חדר האמבטיה והן מבחינת נוחות השימוש – לא צריך יותר להיות עסוקים בגריפה של המים לאחר כל מקלחת אלא אפשר פשוט ליהנות, לסיים, ולצאת בכיף. כמו כל מוצר ישנם מקלחונים זולים וישנם מקלחונים יקרים יותר.

  חסכון בעלויות

  מה לעשות אבל לא כל אחד יכול להשקיע סכומי כסף גדולים בעיצוב האמבטיה שלו, ובנוסף גם לא כולם באמת צריכים ולכן ישנן שתי קבוצות: קבוצת המקלחונים הזולים וקבוצת היקרים יותר. מקלחונים זולים מגיעים בגדלים סטנדרטיים של 80*80 או 90*90 ואין הרבה אפשרויות משחק איתם ולכן כל מה שצריך להקציב את המקום המיועד להם ולהתקין. מחירם הזול מתאפשר בגלל הגודל הסטנדרטי והעיצוב האחיד כך שניתן לייצר אותם בכמויות גדולות ולהוזיל על ידי כך את המחירים שלהם בצורה ניכרת.

  לארונות אמבטיה כנסו לאמבט נט ארונות אמבטיה עם מראה

  הזמנה אישית

  הקבוצה השנייה היא של מקלחונים יקרים יותר ומדובר על מקלחונים בהזמנה אישית. ישנם מקלחונים בצורות שונות כמו הקטומים, המעוגלים או הקטומים, ישנם עוביים שונים של זכוכית, וכמובן העיצוב של המקלחונים שונה מיחידה ליחידה כשניתן להזמין כאלו עם עיטורים שונים ומחומרים שונים. המקלחונים הזולים יספיקו לרוב האנשים אך מי שמחפש מוצר איכותי יותר ויוקרתי יותר ובעיקר אם הוא רוצה התאמה למראה הכללי של חדר האמבטיה שלו המקלחונים היקרים יותר והמעוצבים יכולים להתאים לו.

  אז מה עדיף?

  אין ממש תשובה לשאלה הזו האם עדיף מקלחונים זולים או פשוטים או שעדיף מקלחונים יוקרתיים, יקרים ומעוצבים, הכול בסופו של דבר שאלה של תקציב ושיקולים אישיים. כך לדוגמא שוכר בית שרוצה להתקין מקלחון, סביר להניח שיילך על המקלחונים הזולים מכיוון שהוא לא מעוניין להשקיע בבית שלא שלו.

  ברון קרמיקה בע"מ

  בברון קרמיקה בע"מ ניתן למצוא מקלחונים יקרים ומעוצבים ומקלחונים יקרים פחות ובגודל ועיצוב סטנדרטיים. שנים רבות של ניסיון וניסיון תמידי להגיע למוצר האיכותי ביותר ללקוח הביאו את החברה לאן שהיא היום – החברה המובילה בישראל בתחום! צרו קשר עכשיו ואנו נענה לכם על כל שאלותיכם ונפרוס בפניכם את האפשרויות השונות בהתאם לדרישותיכם!

  מקלחונים זולים
ברון קרמיקה פייסבוק
מבצעים לוהטים לחברי הפייסבוק שלנו

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? עשו לנו לייק ואנו נעדכן אתכם לפני כולם עם המבצעים החדשים שלנו..