הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

קרמיקה לאמבטיה • כל מה שצריך לדעת כדי לבחור קרמיקה לאמבטיה

  לקרמיקה באמבטיה תפקיד בלתי ניתן להחלפה. היא ממלאת פונקציה פרקטית מהמעלה הראשונה, ומובן מעליו כי היא משפיעה באופן ישיר על מראה ועיצוב החדר. כאשר אנו בוחרים קרמיקה לביתנו, אנו עשויים להילחץ מעט, לנוכח המגוון האינסופי שקיים היום בשוק. עדיף לעשות את הבחירה בצורה המושכלת ביותר, לאחר שרכשתם קצת ידע בנושא. מדריך קצר זה מטעם חברת ברון יקנה לכם את הבסיס הנחוץ לכם כדי לבחור קרמיקה לאמבטיה בדרך הטובה ביותר.

  מהי קרמיקה

  קרמיקה נוצרת כתוצאה מדחיסה של חול לכדי לבנים שטוחות, שנשרפות בתנור ולבסוף מקבלות צורה של אריחים קשיחים. בחומר נעשה שימוש בתרבויות רבות לכל אורך ההיסטוריה, משום שהוא זול להפקה ועמיד מאוד במים וחום. הוא מתאים לאמבטיה בגלל עמידותו וחוסנו כנגד נזקי שחיקה ומים לאורך שנות שימוש ארוכות. האריחים הקרמיים ממלאים בנוסף תפקיד חשוב מאין כמוהו באסתטיקה של האמבטיה.

  דגשים לגבי עיצוב

  אנחנו בברון קרמיקה מציעים מגוון ענקי של אריחים המעוצבים בשלל דרכים. חשוב שתבינו, אם תבחרו באריחים לא אתסטיים, החלפתם באחרים תעלה לכם בסופו של דבר בסכומי כסף נכבדים ומאמץ לא מבוטל. יש להשקיע בעיצוב איתו תרגישו בנוח תמיד. שלבו בין אריחים קטנים וגדולים, והשתמשו באריחים הקטנים על מנת ליצור אלמנטים קוויים (כמו מסגרות התוחמות אריחים מסוגים אחרים). חשוב שתהיה התאמה בין סוגי הקרמיקה באמבטיה שלכם, אך התאמה מוגזמת עשויה להוביל לעיצוב משעמם. שחררו את הצד היצרתי שלכם, ותרגישו חופשי לשקול שילובים לא שגרתיים.

  בחרו תמיד חומר איכותי

  התקנת אריחי קרמיקה באמבטיה היא תהליך אותו מבצע בעל פעם אחת בשנים רבות בלבד. יהיה חבל, אם האריחים שתבחרו יהיו מאיכות ירודה, ישחקו מהר מדי, ויובילו למראה מאכזב. אריחי פורצלן וגרניט אמנם יקרים יחסית, אך עמידותם גבוה מאוד, וניתן להיות בטוחים כי הם יחזיקו מעמד לאורך מספר שנים.

  כל מה שרציתם לדעת על חברת ברון

  חברת ברון קרמיקה בע"מ היא שחקנית משמעותית וותיקה (אנו פועלים יותר מעשרים שנה) בעולם הקרמיקה, הריצוף ואבזור חדרי האמבטיה בישראל. לעולם איננו מתפשרים על איכותו של המוצר, משום שזהו העקרון החשוב לנו מכל. תמיד נרצה לתת שירות לכל לקוח, קטן או גדול, עסקי או פרטי, ונעמול רבות כדי שכל לקוח יצא מרוצה. כדי לספק כל בקשה של כל לקוח, אנחנו מנהלים קשרים ענפים מול יצרניות מכובדות ומשפיעות, כמו "חרסה", "בלנקו" ו-"חמת".

  קרמיקה לאמבטיה
ברון קרמיקה פייסבוק
מבצעים לוהטים לחברי הפייסבוק שלנו

עדיין לא חברים שלנו בפייסבוק? עשו לנו לייק ואנו נעדכן אתכם לפני כולם עם המבצעים החדשים שלנו..